Мартиненко Анна Олексіївна


Лікар-офтальмолог, перша кваліфікаційна категорія.

Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа». Пройшла інтернатуру за спеціальністю «Офтальмологія» в НМУ ім. О.О. Богомольця на базі Олександрівської лікарні м. Києва та КМКОЛ « Центр мікрохірургії ока». Під час навчання в інтернатурі отримувала досвід стаціонарного консервативного та хірургічного лікування хворих з тяжкими травмами органу зору, новоутвореннями та дистрофічними захворюваннями переднього та заднього відрізку ока.

Продовжила навчання в клінічній ординатурі на кафедрі офтальмології НМУ ім. Богомольця.

З вересня 2016 року лікар-офтальмолог Консультативно-діагностичного поліклінічного відділення №1 для дорослих ДУ «Інститут Серця».

Підвищення кваліфікації за період роботи:

Курс стажування: «Сучасні методи лазерного лікування в офтальмології» на базі кафедри офтальмології НМУ ім. О.О. Богомольця м. Києва; «Відшарування сітківки» на базі Воєнно-медичної академії імені С.М. Кірова, м. Санкт-Петербург, Росія.

Спеціалізація: «Дитяча офтальмологія» на базі кафедри офтальмології  Національної медичної академії післядипломної освіти ім.. П.Л. Шупика м. Києва.

Курси тематичного удосконалення: «Оптометрія та контактна корекція», «Захворювання окорухового апарату» на базі кафедри офтальмології НМАП  ім.П.Л. Шупика.

Пріоритетні напрямки практичної діяльності:

–        Сучасні методи діагностики в офтальмології (комп’ютерна періметрії, оптико- когерентна томографія, флюорисцентна ангіографія, ультразвукова діагностика ока та орбіти)

–         Нейроофтальмологія

–        Оптометрія

–        Судинні захворювання ока: тактика лікування.

Учасниця українських та міжнародних конференцій, тренінгів, симпозіумів, засідань.

Член Товариства Офтальмологів України.

Член Асоціації Офтальмологів-нейроофтальмологів, Глаукоматологів України.

Член товариства молодих вчених та спеціалістів НМУ імені О.О. Богомольця.
Right Menu Icon