Онищенко Олена Володимирівна


Старший науковий співробітник відділу діагностики патології серця та магістральних судин

Лікар-кардіолог вищої категорії, к.мед.н

2000 р – закінчила Донецький Державний медичний університет ім. М.Горького.

Інтернатура за спеціальністю «загальна практика-сімейна медицина» на базі Головного військового клінічного госпіталя МО України.

Клінічна ординатура та аспірантура на базі Інституту кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска.

В 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Ремоделювання і динаміка систолічної функції лівих камер серця та клініко-функціонального стану хворих з кардіомегалією і хронічною серцевою недостатністю різного ґенезу на фоні довготривалої синдромальної фармакотерапії».

Закінчила  курси підвищення кваліфікації Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика  ТУ «Еходопплерографія серця і магістральних судин».

З 2014 р. лікар-кардіолог вищої категорії.

Досвід проведення наступних методик обстеження кардіологічних пацієнтів: ЕКГ, проби з дозованим фізичним навантаженням (велоергометрія, тредміл-тест) на велоергометрах “Corival”, “Angio”, тредмілі “Valiant” (Нідерланди), добове моніторування ЕКГ за Холтером на апаратах “Holter Zimed Phillips ”, „Cardiospy”, “DiaCard”, “ECG pro”, добове моніторування артеріального тиску.

Основні напрямки діяльності – діагностика та лікування:

·       ішемічної хвороби серця та її ускладнень;

·       вроджених та набутих вад серця;

·       кардіоміопатій та міокардитів;

·       хронічної серцевої недостатності;

·       артеріальної гіпертензії;

·       порушень серцевого ритму та провідності.

Має 27 друкованих наукових робіт, 2 патенти, виступи на науково-практичних конференціях, брала участь в розробці методичних рекомендацій з діагностики та лікування міокардитів.
Right Menu Icon