Суслова Наталія Олександрівна


СусловаЛікар-дієтолог, кандидат медичних наук

Освіта:
У 1995-2002 рр. – навчалася у Тернопільському державному медичному університеті ім. І.Я. Горбачевського: закінчила з відзнакою лікувальний факультет за спеціальністю “Лікувальна справа” лікар загальної практики – сімейна медицина.

З 2002 по 2004 рр. лікар-інтерн ревматологічного відділення Тернопільської комунальної лікарні №2.

2004-2007 рр. аспірант кафедри нормальної фізіології Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

З 2007р – асистент кафедри медичної біохімії та клініко-лабораторної діагностики (Тернопільський державний медичний університет);

З 2012 року – на посаді лікаря-дієтолога Тернопільського районного територіального медичного об’єднання;

З 2013 року – асистент кафедри функціональної діагностики на базі Тернопільської обласної університетської лікарні;
Науково-педагогічний стаж – 5 років;

Загальний стаж роботи – 16 років.

Професійні здобутки та звання:
У червні 2008 року захистила кандидатську дисертацію «Психофізіологічні особливості осіб 15-20 років з підвищеним артеріальним тиском» на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук;
У квітні 2012 року присвоєно звання лікаря за спеціальністю «Дієтологія» (Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедра гастроентерології, дієтології та ендоскопії).

Основні напрямки діяльності:
Для повноцінної роботи використовую біоімпедансний аналізатор «TANITA SC 330» (метод визначення складу тіла, що базується на вимірюванні електричного опору тканин організму з наступною комп’ютерною обробкою).

Консультування, ведення пацієнтів по питанням раціонального харчування, зниження ваги, оздоровлення та омолодження організму;

Складання програми харчування, підбір індивідуальних схем, на підставі медичних показників організму, а також індивідуальної сприйнятливості продуктів харчування;

Контроль дотримання рекомендацій та моніторинг змін стану здоров’я людини;
Оцінка композитного складу тіла;

Проведення освітньої роботи щодо здорового способу життя (тренінги, семінари, участь у телепередачах та радіопрограмах).

Друковані роботи:
Загальна кількість – 25 праць;
За останні 5 років – 10 праць, з них із навчально-методичної роботи – 9 праць;
Є співавтором 1 підручника, 2 посібників, автор 2 авторських свідоцтв (Психодіагностичні комп’ютерні програми «Методика діагностики рівня особистісної тривожності» і «Методика діагностики темпераменту Я. Стреляу”).
Right Menu Icon