Ткаченко Лілія Олександрівна


Старший науковий співробітник відділу діагностики патології серця та магістральних судин.

Доцент кафедри функціональної діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика,
відповідальна за наукову роботу кафедри.

Лікар-кардіолог консультативно-діагностичного поліклінічного відділення №1 для дорослих.

 

Закінчила з відзнакою Національний медичний університет імені О.О.Богомольця в 1995 році. У 2000 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук “Дифтерійний міокардит: клінічний перебіг, функціональний стан міокарду та наслідки.” Працювала асистентом кафедри внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця з 2000 року, доцентом – з 2014 року.
25 лютого 2016 року присвоєно вчене звання доцента.

З 2016 року – доцент кафедри функціональної діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика, старший науковий співробітник відділу діагностики патології серця та магістральних судин.
З 2007 року має вищу категорію за спеціальністю “кардіологія”.

В 2017 році пройшла спеціалізацію з функціональної діагностики.
Автор 63 наукових робіт, в т.ч. підручника «Функціональна діагностика» та навчального посібника «Основи електрокардіографії». Сфера наукових інтересів: венозний тромбоемболізм, діагностика та лікування різних варіантів легеневої гіпертензії, лікування хронічної серцевої недостатності при коронарогенних та некоронарогенних хворобах міокарда. Член Асоціації кардіологів України, Всеукраїнської асоціації фахівців з кардіоторакальної, ендоваскулярної хірургії та трансплантології.
Right Menu Icon