Каскадна плазмофільтрація


З метою корекції гіперхолестеринемії в Інституті Серця впроваджена каскадна плазмофільтрація (КПФ), яка за своєю ефективністю є одним з найбільш значущих методів реоферезу.

Каскадна плазмофільтрація допомагає хворим на ішемічну хворобу серця, при вираженому атеросклерозі, збільшенні концентрації Лп(а), гіперфібриногенемії з гіперв´язкістю, а також протипоказанням до холестеринзнижуючої терапії або ускладнень при їх застосуванні.

Суть методу: за допомогою спеціальних фільтрів із крові видаляються виключно «погані» фракції холестерину (атерогенні ліпопротеїди низької та дуже низької щільності, Лп(а) та ін.). Хоча фільтрація бореться не з причинами атеросклерозу, а з його наслідками, доведено: навіть у пацієнтів із високим ризиком розвитку хвороби завдяки такій «фільтрації» процес вдається загальмувати.

Показання до проведення процедур

Каскадна плазмофільтрація з успіхом застосовується в комплексній терапії подагри, метаболічного синдромі (синдромі інсулінорезистентності), порушеннях ліпідного обміну у хворих цукровим діабетом 2 типу, гострої та підгострої нейросенсорної туговухості. Порушення кровообігу в диску зорового нерву, при атеросклерозі шийних судин, периферичному атеросклерозі, старечій та діабетичній ретинопатії, діабетичній стопі, невиношуванні вагітності та ін.
Right Menu Icon