Відділ діагностики патології серця та магістральних судин

Завідувач відділу
Ольга Анатоліївна Єпанчінцева

+38 (044) 291 61 41

Лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, д.мед.н.

1996 – закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця.

1998 – початок наукової діяльності у відділенні аритмій серця ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска» АМНУ.
2005 – захистила кандидатську дисертацію “Діагностичне та прогностичне значення інтервалу QT у хворих ішемічною хворобою серця” зі спеціальності „кардіологія”.

З січня 2008р. – завідувач консультативно-діагностичним відділенням КМКЛ «Київський міський центр серця».

Щорічно консультує близько 3000 пацієнтів з різною серцево-судинною патологією та самостійно проводить наступні методи клінічного дослідження: електрокардіографія, ехокардіографія, тести з фізичним навантаженням, добовий моніторинг ЕКГ, проведення телемоніторингу ЕКГ, добовий моніторинг артеріального тиску, методики ряду фармакологічних проб.

З 2009 р. – доцент кафедри кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Є автором 134 наукових праць та 32 статей, у т.ч. за кордоном.Бере активну участь у науково-практичних конференціях, пленумах, конгресах, з`їздах. Має нововведення з проблем електрофізіології та аритмології. Була співавтором Національних рекомендацій: “Раптова серцева смерть: фактори ризику та профілактика”, які були прийняти на VI Національному конгресі кардіологів України; проектів: „Амбулаторний холтерівський моніторинг ЕКГ”, „Порушення реполяризації шлуночків серця: механізми виникнення, методи виявлення і клінічне значення ”, „Синкопальні стани в кардіологічній практиці ”.

Проходила стажування в провідних клініках Німеччини та Франції.Секретар правління «Всеукраїнської асоціації фахівців з аритмології і електрофізіології серця», член редакційної ради журналу «Кардіохірургія та інтервенційна кардіологія». Є членом Асоціації кардіологів України, Асоціації серцево-судинних хірургів України та Українського доплерівського клубу.

Щорічно приймає участь у конгресах з серцевої недостатності Європейського товариства кардіологів, а також конгресах Європейського товариства кардіологів та з ехокардіографії.Указом Президента України № 401/2012 від 16 червня 2012р. присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України» (посвідчення № 4118, ПЗ № 004466).
Right Menu Icon