Анестезіологічне відділення

Гончаренко
Завідувач відділенням
+380 (44) 291 61 37
Микола Васильович Гончаренко

Завдання сучасної анестезіології: врятувати життя, зберегти його якість

Сьогодні неможливо уявити проведення будь-яких обширних оперативних втручань без адекватного знеболення. Основними завданнями, які постають перед лікарями відділення анестезіології є:

-Забезпечити безпеку оперативного втручання;

-Забезпечити адекватне знеболення пацієнта і попередити стресові реакції, викликані оперативним втручанням;

-Попередити можливі ускладнення, а при їх виникненні максимально якісно і швидко їх виправити.

Іншими словами: анестезіолог – це лікар, який забезпечує безпеку Вашого життя при проведенні будь – якого оперативного втручання.
Лікарі відділення проходили спеціалізацію у провідних клініках Німеччини, США, Австралії. Вони постійно вдосконалюють свій професійний рівень, відвідуючи різноманітні конференції по актуальним питанням анестезії, як в Україні так і за кордоном. У відділенні працюють лікарі, котрі мають вищу кваліфікаційну категорію і лікарі із ступенем кандидата медичних наук.

Нами накопичено досвід проведення анестезіологічного забезпечення при різноманітних видах оперативних втручань.
Будь – яка операція, процедура або обстеження може бути проведена у  Центрі Серця  без болю і неприємних відчуттів.

Знеболення здійснюється з використанням  найсучаснішого обладнання і сучасних лікарських засобів під постійним контролем за всіма життєво важливими системами організму.
Відділення анестезіології укомплектоване найсучаснішою наркозно-дихальною апаратурою провідних закордонних фірм, яка робить анестезію зручною, безпечною і адекватною.
В розпорядженні лікарів нашого відділення знаходяться сучасні системи моніторингу, які відповідають міжнародним стандартам анестезіології, що дозволяють визначати глибину анестезії, адекватність мозкового кровообігу, функціональний стан легень, серця та інших життєво важливих органів і систем. Все це обладнання дозволяє підвищити рівень безпеки наркозу і комфорту для пацієнта під час проведення операції, повністю виключити випадки інтраопераційного пробудження хворого.
Інфузомати, перфузори і дозатори провідних західних фірм дозволяють досягти більш плавного перебігу анестезії, створити комфортні умови для роботи хірургів; зменшити кількість препаратів для наркозу, що у свою чергу скорочує час пробудження пацієнтів після закінчення операції.

Спеціалісти служби готові забезпечити будь-які діагностичні процедури – це дозволяє здійснювати повноцінне і якісне обстеження хворих.

Нами розроблені і впроваджені у практику сучасні технології анестезії, які дають можливість проводити операції без застосування компонентів донорської крові як у дорослих так і у дітей (мінімальна вага пацієнта, проведеного по «безкровному» методу – 2,8 кг).

Відділення анестезіології є клінічною базою кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, що дозволяє залучати до процесу лікування професорів і викладачів кафедри, проводити наукову роботу з вдосконалення методик знеболення та впроваджувати провідні методи анестезії.
Right Menu Icon