Відділення клініко-діагностичної лабораторії

Завідувач відділенням Коротчук Наталія Василівна

Клініко-діагностична лабораторія є самостійним діагностичним підрозділом Інституту серця та забезпечує лабораторний моніторинг під час проведення оперативних втручань, проводить лабораторні дослідження клінічного матеріалу для пацієнтів консультативно-діагностичних відділень для дорослих та дітей, стаціонарних відділень Інституту Серця, а також санітарно-бактеріологічні дослідження об’єктів навколишнього середовища.

Вимірювання в лабораторії проводяться згідно методик, затверджених діючими наказами МОЗ України, методичних рекомендацій, інформаційних листів, інструкцій до наборів реагентів. Застосування засобів вимірювальної техніки відповідає вимогам методик виконання вимірювань. Лабораторія атестована на проведення вимірювань більш як по 300 методикам (свідоцтво про атестацію № ПТ- 13/11 від 31.01. 2011 р.)

Клініко-діагностична лабораторія в своїй структурі має 4 відділи та проводить дослідження клінічного матеріалу за наступними напрямами:

1. Відділ загальноклінічних та гематологічних досліджень (детальніше)
2. Відділ клінічної біохімії з відділенням з вивчення проблем гемостазу (детальніше)
3. Відділ клінічної імуно-серології (детальніше)
4. Відділ клінічної мікробіології та антимікробної терапії (детальніше)

Основними принципами роботи клініко-діагностичної лабораторії є :
якість, терміновість, безперервність

Якість – забезпечується : оснащенням лабораторії високотехнологічним обладнанням, використанням якісних реагентів та витратних матеріалів провідних виробників світу, системою внутрішнього контролю якості, з використанням атестованих контрольних матеріалів, професіоналізмом персоналу. Клініко-діагностична лабораторія Інституту Серця зареєстрована в міжнародній програмі зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень RIQAS (Великобританія) за напрямами: гематологія, клінічна хімія, коагуляція, ліпіди, кардіомаркери, гази крові) за № 181050.

Терміновість – лабораторія обладнана повним комплексом сучасного лабораторного обладнання для вирішення поставлених завдань на сучасному, високотехнологічному рівні в найкоротші терміни.

Безперервність – лабораторія працює цілодобово, виконуючи лабораторні дослідження в режимі оn-line.

Кількість лабораторних тестів, які виконуються в клініко-діагностичній лабораторії становить більше 1 млн. на рік.
Right Menu Icon